Aktualności:
15.10.00
14.10.00
Zawodnicy
Sędziowie
 
Bicepsomania:
Serwis SMS
Galeria zdjęć
 
Informator:
Trochę historii
Regulaminy
Terminarz zawodów
Harmonogram dnia
Konkurencje
Artykuły, felietony
Lista startowa
 
Oficjalne wyniki:
Kulturystyka Pań
Pary mieszane
Fitness
 www.fitness2000live.com
Galeria zdjęć

powiększ

Mistrzynie Polski z 1999 r: Anna Scholz (z lewej) i Aleksandra Kobielak. Dla Pani Aleksandry występ w Warszawie będzie wspaniałą okazją do zdobycia brakującego w jej kolekcji złotego medalu Mistrzostw Świata. Dla Pani Anny każdy medal byłby ogromnym sukcesem.

Anna Scholz to objawienie wiosennego sezonu 1999 r. Po wygraniu kategorii niższej (do 160 cm) na Mistrzostwach Polski w Nowym Targu, zadebiutowała na Mistrzostwach Europy w Essen, zajmując dobre 7 miejsce.

powiększ
powiększ

Najbardziej utytułowana polska fitneska Aleksandra Kobielak. Sama projektuje swoje ciekawe kostiumy do występów w programie dowolnym. Tu widzimy ją w trakcie wykonywania programu na tegorocznych Mistrzostwach Polski w Białymstoku.

Daria Piznal powoli pnie się po szczeblach kariery sportowej. Współpraca z trenerką kadry Dorotą Jadczak zaowocowała dwoma tytułami mistrzyni Polski (1999 i 2000 r). Teraz czeka ją debiut międzynarodowy na nadchodzących Mistrzostwach Świata w Warszawie.

powiększ
powiększ

Diana Konopka jest także perfekcyjna od strony gimnastycznej. Przy nieco masywniejszym umięśnieniu będzie silnym punktem naszej reprezentacji narodowej. Tutaj widać, jak wykonuje pompki w szpagacie.

Ewa Kryńska już po ubiegłorocznym sukcesie w Sydney zaczęła myśleć o przejściu na zawodowstwo. Postanowiła jednak wystąpić jeszcze raz na amatorskich Mistrzostwach Świata i pokazać się przed własną publicznością. Później będzie ją już można podziwiać tylko na zawodowych konkursach

powiększ
powiększ

Rok 1999 był najszczęśliwszy w karierze sportowej Ewy Kryńskiej. Na Mistrzostwach Świata w Sydney wygrała wszystko: kategorię ciężką (+57 kg), open oraz konkurencję par (z Pawłem Brzózką). Tutaj widzimy ją podczas pokazu na rozgrywanym nieco później "Pojedynku Gigantów" w Gdyni.

Halina Kunicka rozpoczęła swoją medalową passę od Mistrzostw Europy w Płońsku, gdzie w konkurencji par wywalczyła złoty medal (wraz z Piotrem Głuchowskim). W 1999 r przywiozła z Mistrzostw Europy w Essen srebrny medal w konkurencji indywidualnej (kat. 57 kg).

powiększ
powiększ

Para Ewa Kryńska - Paweł Brzózka jest idealnie dobrana od strony budowy fizycznej, o czym najlepiej świadczą dwa tytuły mistrzów świata (1993 i 1999 r). Mają wszelkie predyspozycje do tego, aby w Warszawie dodać do swojej kolekcji kolejny złoty krążek.

Katarzyna Kaliszewska w wielki świat fitness wkroczyła w roku ubiegłym. Tutaj pozuje ze swoim pierwszym (brązowym) medalem Mistrzostw Polski, zdobytym na tegorocznym czempionacie w Białymstoku.

powiększ
powiększ

Kamila Porczyk - tegoroczna mistrzyni Polski i sensacyjna wicemistrzyni Europy w fitness w kat. +160 cm. Potrafi wykonywać trudne elementy akrobatyczne. W tym przypadku - waga na jednej ręce.

Paweł Brzózka ma już na swoim koncie tytuł indywidualnego mistrza Europy i brązowego medalisty mistrzostw świata, a także dwa tytuły mistrz świata w parach (z Ewą Kryńską). W Warszawie będzie walczył o trzeci.

powiększ
powiększ

Katarzyna Kaliszewska ma świetne przygotowanie gimnastyczne do występów w fitness, bez problemu wykonując różne odmiany salt. Jeśli uda się jej poprawić budowę fizyczną, może być "czarnym koniem" Mistrzostw w Warszawie.

Piotr Głuchowski to także mistrz Europy i brązowy medalista Mistrzostw Świata. W parach największy sukces odniósł z Haliną Kunicką, zdobywając mistrzostwo Europy w 1998 r. Teraz będą mieli szansę powalczyć o medal Mistrzostw Świata.

powiększ
powiększ

Trzy reprezentantki na tegoroczne Mistrzostwa Europy w Torremolinos (od lewej): Aleksandra Kobielak, Kamila Porczyk i startująca pierwszy sezon w PZKiTS Diana Konopka.


 
14-15.10.2000
Warszawa - Torwar
Łazienkowska 6a
plan dojazdu (43kB)
Kontakt
   World Sport Sp. z o.o.
   Mokotów Business Park "ORION"
   ul. Domaniewska 41
   02-672 Warszawa
   tel. +48 22 / 874 55 25
   fax +48 22 / 874 55 26
<a href='http://www.kobiety.pl' target='_blank'> <img src=../gfx/baner.jpg width=400 height=50 border=0></a>
Obsługa teleinformatyczna: Net-Serwis Sp. z o.o., ul. Pilicka 29a, tel.: (0-22) 844-89-70, www.net-serwis.pl, e-mail: biuro@net-serwis.pl